Žlutá jim nesluší

Pokud chcete mít především zdravé a hezké zuby, musíte se o ně starat. Nestačí si je jednou denně párkrát přejet obyčejným kartáčkem za pár korun ze supermarketu. Vaše sada péče o zuby by měla obsahovat kartáček vhodné tvrdosti, zubní nit nebo mezizubní kartáček a ústní vodu. Jenže jen minimum lidí toto všechno používá. Výsledek je ten že mnoho lidí má zuby ve velmi špatném stavu. Zubů si všímáme na první pohled a tak se dá říct, že je to naše vizitka, stejně jako naše ruce či náš celkový vzhled. Kromě toho zdravé zuby jsou důležité pro zdraví celého těla.

čištění zubů

Proč jsou žluté?
Protože na jejich zbarvení má největší vliv to co jíme a pijeme. Všechno co se dostane do našich úst má vliv na barvu zubů. Nejvíce je dokážou zabarvit vysoce pigmentované nápoje a potraviny, jako je třeba káva, čaje nebo červené víno. Z potravin jsou to hlavně barvené sladkosti. Všechny tyto věci způsobují žloutnutí zubů. Žloutnutí je možné trochu omezit kvalitním a pravidelným čištěním zubů, ale domácím čištěním zuby nebudete mít nikdy zcela bílé. K tomu slouží dentální hygiena, která vás zbaví pigmentových skvrn. To výrazně pomůže zesvětlit barvu zubů. Finální podobu jim ale vtiskne bělení, které byste měli podstupovat na zubní klinice.

zubní ošetření

Nabízíme vám profesionální ošetření přístroji, které vás zbaví zabarvení zubů i zubního plaku a kamene. Naše dentální hygiena v Praze – cena Clinicplus je velmi příznivá – má zatím stále volné kapacity. Cena dentální hygieny sem Praze pohybuje zhruba okolo dvou tisíc korun. Přesnou částku vám každá klinika sdělí při vstupním vyšetření nebo při objednání.

Proč jít k nám?
Jsme moderní ordinace se třemi pobočkami. Najdete u nás jak zubní lékaře tak právě i zubní hygienu. Jít k nám se vplatí, protože nabízíme bezbolestné vyčištění zubů. Navíc vám vysvětlíme jak si zuby doma správně čistit.