Upravte si oblečení pro pohodlí

Mezi některými lidmi panuje trend nosit co nejpohodlnější oblečení a vyvarovat se tak zbytečné ztrátě energie. Je to docela logické, protože čím větší pohodlí vám oblečení zajišťuje, a čím méně mu věnujete neustálé pozornosti, kterou pak můžete obrátit na něco jiného, tím lépe pro vás. Z tohoto důvodu tedy rádi oblékáme sportovní tepláky, tříčtvrteční kalhoty na gumu či šňůrku v pase, trička s krátkým a dlouhým rukávem, mikiny, sportovní bundy a také vhodnou pohodlnou sportovní obuv.

bodlák jako suchý zip

Jenže ne vždy je sportovní a jednoduchý oděv tak dokonale padnoucí, že se zdá, jako bychom o něm ani nevěděli. Stává se, že mikina má příliš dlouhé rukávy, které musíme každou chvíli vykasat, kalhoty neudrží v pase šňůrka, takže neustále padají a musí se popotahovat, a podobné problémy se týkají i bundy, kabátu, svetru či košile.

dětské bačkůrky

Máme pro vás tip na vylepšení oblečení, aby vám skutečně sloužilo, a ne aby to bylo naopak, že sloužíte spíše vy jemu. Pořiďte si několik pásků na suchý zip, v různých barvách a šířkách, a ty našívejte na patřičná místa. Máme tím na mysli například široký pruh suchého zipu v pase u tepláků, který jej stáhne přesně na míru, a to velmi pevně, takže tepláky nebudou padat a zároveň škrtit. A suchý zip lze kdykoli povolit a znovu upnout podle aktuální potřeby. Podobně to lze provést u kalhot outdoorových či společenských a dokonce i u pyžama.

Suchý zip prima-obchod.cz lze našít na rukávy svetru, bundy či mikiny a upínat je přesně na míru, na kšiltovku ze zadní strany pro přesné upnutí, na popruhy batohů či tašek a na další užitné předměty, s nimiž trávíte mnoho hodin času den co den.

Pořídit suché zipy je hračka, navíc jsou velice levné, vynikají velmi dlouhou životností a nevadí jim ani voda a zvýšená vlhkost. Můžete je doma skladovat i mnoho let, aniž by se nějak změnila jejich funkce.