Světlo v krásných barvách

Už i u vás to vypadá na brzké stěhování do nových prostor. Dlouho jste plánovali kompletní rekonstrukci třípokojového bytu, který jste zakoupili už před několika měsíci. Jednotlivé práce na kompletní rekonstrukci jste si nechali nacenit od více firem a konečně jste našli spolehlivé partnery pro dlouhodobou spolupráci. Vše bude připraveno k vaší plné spokojenosti už za několik týdnů. Zbývá jen vybrat zařízení a byt vybavit.

ochrana

Pod taktovkou módních trendů
Výběr nového zařízení v bytě udávají módní trendy, které v současné chvíli předepisují neutrální tóny. Zejména bílou, šedou a krémovou barvu. Vítězí čisté a prosté linie a jsme opatrní v barevnosti, dokonce i u doplňků. Vaše rekonstrukce začíná u výměny elektroinstalace, proto vás jako první čeká výběr . Zásuvky a vypínače jsou zařízení, které vám bude sloužit dlouhá léta, a ačkoliv je jejich výměna snadná, nepředpokládá se, že byste co dva nebo tři roky kupovali nové. Proto volte kvalitní značku, která je léty prověřená. U zásuvek a vypínačů je dobré zvolit nadčasový jednoduchý design, který nenaruší http://www.enviweb.cz/109764 vzhled místnosti ani ve chvíli, kdy budete měnit kompletní vybavení pokoje a vybírat nové barvy.

napětí

Hravý dětský pokoj
V dětském pokoji platí jiná pravidla. Dětem můžeme dopřát celou řadu barev, a to nejen na nábytku, ale i na doplňcích. Do dětského světa barvy neodmyslitelně patří. Vyberte si barevnou verzi vypínačů, které budou působit velmi stylově a hravě. K dětem nepatří nic nudného, proto můžete být velmi odvážní. Bohatý sortiment nabízí několik barevných provedení nejen vypínačů, ale i krycích rámů. Barevnou kombinaci, po které toužíte jistě naleznete i vy.

Prohlédněte si bohatou nabídku jednotlivých provedení a vyberte si ty, které budou dlouho sloužit vám i vašim dětem.