Jak si vedou Osram Night Breaker Unlimited H7 na webových recenzích

Tento speciální výrobek má relativně dlouhou životnost, i když na úkor svítivosti kratší, než s jakou se setkáte u všech žárovek za pár desítek korun. Jsou to halogenové žárovky a jsou konstruovány tak, aby kladly důraz na vyšší úroveň osvitu. Ocení je zejména řidiči, kteří často jezdí v nočních, nebo brzkých ranních hodinách. Potvrdí to i řada kladných referenci na webových motoristických diskusích.
cadillac 2017.jpg
Říká se, že nejlepším vodítkem je vlastní zkušenost, a tak ať jsou diskuse a tvrzení výrobců sebevíc přesvědčivá, dokud něco neprožijete na vlastní kůži, jen stěží máte zpětnou vazbu. Stejné pravidlo platí u komponentů pro provoz osobních vozů. Každý z nás – motoristů má jistě své osobní zkušenosti s motorovými a převodovými oleji, s pneumatikami, a pochopitelně i s osvětlením interiéru vozu a s předními světlomety. Zatímco provozní kapalinové náplně jsou zásadní pro práci pohonné soustavy, pro náš jízdní komfort jsou podstatné zejména optimální pneumatiky a dobrá viditelnost ve tmě, za mlhy, za deště, a za šera.
Tak až se setkáte s někým, kdo Osram Night Breaker Unlimited h7 podpořil na některém motoristickém serveru, a myslel to skutečně upřímně, možná se také odvážíte obětovat pět set korun za sadu dvou halogenových žárovek.
přední světlo.jpg

Zkušenost na vlastní kůži řidičů na webových diskusích

A co vás čeká? O dvacet procent více bílého intenzivního světla a o 40 metrů delší světelný kužel ve srovnání s běžnou halogenkou. (Teplota chromatičnosti je 3600 K). Žárovky jsou pokryty speciální vrstvou proti oslnění a tato technologie je patentově chráněna. Především se vám zlepší zorný úhel na krajnici, kde lépe a mnohem dříve spatříte cyklistu, nebo chodce. Na bílé světlo dobře odpovídají i odrazové plochy informačního dopravního značení, budete mít tedy více prostoru na včasnou reakci a vězte, že za volantem se počítá každý zlomek sekundy.