Sáhněte po nich v novostavbě i při rekonstrukci

Již dlouho jste se těšili na stěhování do nového bytu, protože v tom stávajícím jste obývali pouze jednu místnost s kuchyní. Před časem jste zakoupili prostorný byt ve starší zástavbě a už se nemůžete dočkat, až začnete vše zařizovat podle moderních trendů. Už máte představu, jak bude vypadat vaše ložnice i jaký porcelán si pořídíte do kuchyně. Na takové zařizování si však budete muset ještě chvíli počkat. Je třeba začít od začátku.

proud

Čeká vás rekonstrukce

Než se pustíte do výběru konkrétního zařízení bytu, je třeba upravit byt dispozičně, a především vyměnit rozvody elektroinstalace. Budou následovat nové podlahy, koupelna a rozvody pro kuchyňskou linku. V celém bytě pak bude třeba nová výmalba a osvětlení. Jistě si i vy budete chtít vybrat zařízení bytu podle moderních trendů! Nemusíte se omezovat ani při výběru zásuvek a vypínačů. I v této oblasti jsou nabízeny výrobky, které odpovídají moderním požadavkům a vy si můžete zvolit velmi neotřelé provedení.

Bílý nebo barevný

Dnes je velkým módním trendem zařizovat byt do neutrálních barev. Převládá bílá, krémová nebo šedá barva. I vy jste se rozhodli jít touto cestou? Pak si můžete zvolit vypínače a zásuvky v jednoduchém provedení, které budou výborně ladit s ostatním zařízením v bytě. Pokud jste však z těch, kterým takové zařízení bytu připadá příliš strohé a neosobní, můžete sáhnout po barevných vypínačích. I takový drobný detail, jako je vypínač, může představovat zajímavý prvek v místnosti, který výborně oživí jinak jednoduché ladění nábytku a ostatního zařízení. Bílé i barevné vypínače v širokém sortimentu vás potěší nejen vzhledem, ale i příznivou cenou.

trojzásuvka

Barevnost do dětského pokoje

Do dětského pokoje barvy jistě patří, a proto v sortimentu vypínačů naleznete i barevné provedení v širokém spektru výrazných i pastelových barev.