Nové vypínače

Čas od času je zapotřebí změna, a pokud vás také tento pocit dostihl, neváhejte dlouhou dobu a užívejte si možnost výběru v našem obchodě. Co vám vlastně nabízíme? Můžete si u nás vybrat nejrůznější vypínače a zásuvky, které budou přinejmenším moderní, skvěle vypadající a také naprosto perfektně funkční.
Proč mít doma vypínače, které hlasitě cvakají, anebo jsou třeba i popraskané, když to jde jinak? Samozřejmě můžete mít bílou klasiku, na kterou někdo nedá dopustit, ale jsou tu k dispozici také lákavé nabídky, jako sety vypínačů a zásuvek. Všechno pěkně sladíte dohromady a interiér bude opět o něco veselejší.bunny
Samozřejmě je zde možnost udělat každou místnost jinak. Zásuvky i vypínače mají totiž nejen různé tvary, ale můžete si je vybrat v nejrůznějších barvách. Poslední dobou patří mezi oblíbené varianty pastelové barvy, ale k dispozici jsou také lesklé, jakoby lakované kousky, a někdo nepohrdne ani texturou, například imitací dřeva. Co se bude nejlépe hodit právě do vašeho interiéru? Máme vám co nabídnout.

Pěkně od podlahy

Možná si říkáte, že byste potřebovali vyměnit také strojky, ale máte typ, který se špatně shání. Nemusíte mít obavy, protože unica basic vám nabízí také strojky, a to širokou škálu, ve které jistě najdete to pravé ořechové.
Jsme tu pro vás, takže pokud byste potřebovali radu nebo byste chtěli jen názor odborníka, určitě se na nás můžete kdykoli obrátit, a to jak telefonicky, elektronickým kontaktem, ale také osobně.
Vylepšete si svůj byt, určitě bychom pro vás měli mnoho inspirace, protože kromě klasických tvarů a motivů vám můžeme nabídnout také zajímavé motivy pro děti, které se budou v dětském pokojíčku určitě skvěle vyjímat.switch