Auto žárovky Osram H1

Světlo je našim životem. Bez něj bychom nemohli žít, bez něj bychom v noci neviděli na cestu. To platí i v případě, že jedete automobilem. Především potřebujeme, abychom viděli nejenom na cestu, ale také na chodce, značky i protijedoucí automobily. Osvětlení automobilu je proto velice důležité. Musí být jasné, kvalitní a spolehlivé. Nejvyšší nároky jsou kladeny zřejmě na světlomety v přední části vozu. Zde se u každého vozu nachází žárovka h1. Značka Osram má vyvinuté technologie i pro tyto typy žárovek. Díky tomu je výsledný efekt žádoucí, spolehlivý a kvalitní, takže vás ani v té největší tmě nezklame. Představíme vám nyní typ H1 12V 55W. Tento produkt se vyrábí hned v několika verzích.car2

Existuje provedení:

Všechny jsou vhodné do jakéhokoliv typu vozu.
a) Nightbreaker Unlimited – tato auto žárovka je nejvýkonnější, a proto je na ni největší spolehnutí. Má větší jas, než kterákoliv jiná. Vytváří světelný kužel, který svítí bílým světlem. Světlo je na první pohled bělejší než klasické typy.
b) Cool Blue Intense – hledáte nadčasový design osvětlení? Pak pro vás bude nejvhodnější volbou právě tento typ, který se řadí svým osvětlením do vyšší intenzity světla. Má vysokou teplotu chromatičnosti.
c) UltraLife – jsou automobilové žárovky, které bychom mohli popsat pořekadlem, že vám budou sloužit po celý život. Na první pohled to sice nebude patrné, ale zajistí vám až třikrát delší životnost, než je tomu u klasických typů. Vydrží opravdu dlouhou dobu, takže vás nepřekvapí ani velice příznivá cena.

Spolehněte se na to nejlepší a díky tomu můžete být na cestách vždy naprosto klidní

Automobil není hračka, ale je to nabitá zbraň, kterou řídíme a se kterou můžeme kamkoliv jet, ale při nedostatku opatrnosti také ublížit. Proto je nezbytné provádět pravidelné kontroly a dbát na řádné osvětlení. V prvé řadě musí totiž každý řidič pořádně vidět na cestu, a to jak přes den, tak právě i v noci nebo za deště. Kvalitní auto žárovky vám dopřejí dostatek světla, díky kterému se nikdy neztratíte.mcar