Léto s bazénem

Myslím si, že je stále ještě opravdu hodně lidí, kteří třeba například nemají na zahradě vůbec žádný bazén. Já si myslím, že dospělým lidem ani tak moc nevadí, že nemají vůbec žádný bazén, ale spíše malým dětem ano. Vzpomínám si totiž na sebe. Pamatuji si, když jsme ještě s celou rodinou, včetně otce, bydleli ještě v řadovém domečku, kde jsme měli jako první z ulice veliký bazén. Nebyl to žádný luxusní veliký bazén, který byl v zemi anebo byl nějaký patrový a měl schůdky, ale byl to úplně obyčejný bazén, který měl v průměru dva metry a vysoký byl jeden metr.

Máme rádi léto.

Pro nás to tehdy bylo opravdu hodně luxusní, protože naše rodina neoplývala zrovna velikým bohatstvím, takže jsme si nemohli chodit každý den na celý den někam na veřejné koupaliště, kde by to pro naši rodinu stálo opravdu hodně peněz. Naše maminka říkala, že pětičlenná rodina by za celý den u bazénu dala tak patnáct stovek. A myslím si, že to je velice hodně, hlavně pro rodiny, které nemají moc peněz nazbyt a navíc. Proto maminka řekla, že raději oželíme jedno léto u bazénu, bychom si našetřili na bazén k nám na zahradu. Musím uznat, že když jsme potom jeli do obchodu, kde se prodávají krásné a pevné plastové bazény, tak jsem byla opravdu nadšená.

Syn miluje bazén.

A byly tam opravdu krásné bazény, a to úplně v různých velikostech a také tvarech. Vždycky jsem měla za to, že existují pouze jenom plastové bazény Bazenygluc kulatého tvaru. Jenomže když jsem potom viděla v obchodě anebo také na internetu na webech různé tvary bazénů, tak mě to dost překvapilo. Byly tam různé kostkové bazény anebo dokonce i oválné bazény, které mohly být také částečně zapuštěné v zemi anebo být opravdu jenom nad zemí a nebo přímo v zemi. Řekla jsem svým rodičům, že je mi úplně jedno, jaký bazén budeme mít na naší zahradě, hlavně když konečně budeme mít nějaký bazén, protože jsem se na to moc těšila. Byli jsme se sourozenci opravdu moc nadšení, když jsme si domů potom donesli opravdu ten nejlevnější https://www.mp.cz/nejlevnejsi-telefony-huawei-SCM bazén, ale pro nás to opravdu hodně znamenalo. Nyní sama jsem rodič jednoho dítěte a musím říct, že opravdu dětské oči rozzáří bazén na zahradě. Jak jinak se v létě osvěžit, než si skočit do vlastního bazénu na vlastní zahradě?