Chcete nosit i něco jiného?

Ruku na srdce – co nejraději nosíte? Pokud nevyjdete z domu bez podpatků a šatů či sukně, nejspíš vám nevadí nošení podprsenky a jste tak spokojená, ale ženy které nepotřebují vypadat reprezentativně nebo které až tak neřeší co mají na sobě by asi čas od času ocenily, kdyby mohly vyjít ven i bez podprsenky. Můžete za to nejen horko a nepohodlí ale také špatná velikost podprsenky a v neposlední řadě i střih oblečení.

sexy žena

Špatná velikost
Asi byste se divily, kolik žen má špatnou velikost podprsenky. I když si ženy myslí, že jít do obchodu a vybrat si velikost která jim padne je jednoduché, není to tak. Není to tak dávno, co v televizi běžel pořad s věhlasnou dámou, která se zabývá prodejem a výběrem dámského spodního prádla, a za kterou do butiku jezdí ženy z celé republiky. Dotyčná dáma se v prádle vyzná jako nikdo jiný a hned vám řekne, co ej u vás špatně. Ač se to nemusí zdát jako pravděpodobné, špatná podprsenka má vliv i na naše držení těla a tím na zdraví. Může se tak křivit páteř a opravdu to nevypadá dobře, když je žena různě shrbená.

barevné podprsenky

Velikostně musí sedět košíčky i obvod, prsa se nesmí mačkat a podprsenka má za úkol prsa držet. Proto je potřeba vybírat vhodnou velikost, kterou si doma zjistíte snadno podle kalkulaček. Potřebujete jen onu kalkulačku a také krejčovský metr.

Je potřeba také myslet na to, že například pod průhledné oblečení se nedá nosit klasická podprsenka, protože to nevypadá dobře. Nehodí se ani pod oblečení s holými zády, hlubokým výstřihem nebo ke korzetu. I proto si část žen raději toto všechno odepře, přitom jim stačí neviditelná samodržící podprsenka, která se pod toto oblečení přímo hodí.

Proč se jí nebát?
Nemá kostice, zapínání a ani ramínka, je vyrobená ze silikonu, takže k tělu přilne a bude držet prsa jak je potřeba. Hodí se pod jakékoliv oblečení, pod které se ta klasická nosit nedá.