Zásuvky a vypínače jako bytové doplňky

Všichni vědí, jak vypadají běžné zásuvky a vypínače. Jde o bílé jednoduché krabičky, díky kterým se dostává elektrický proud do Vašich domácností a kanceláří a vůbec do každého interiéru. Ovšem elektroinstalační prvky nemusí být nudné a mohou se stát i skvělým moderním bytovým doplňkem, pokud si vyberete vypínače a zásuvky unica plus. Tato produktová řada od světově proslulého výrobce elektroinstalačních prvků a materiálu Vás jistě velmi překvapí svými možnostmi.

aktuální napětí

Základním prvkem, který odlišuje vypínače a zásuvky unica plus od běžně dostupných elektroinstalačních prvků na našem trhu je jejich barevná rozličnost. Jejich výrobce pro Vás připravil opravdu velký výběr krycích rámů v mnoha barevných odstínech, díky čemuž si můžete elektroinstalační prvky sladit s Vaším interiérem a v každé místnosti použít klidně jiný odstín, tak jak Vám to bude vyhovovat.

Strojky vypínačů a zásuvek unica plus jsou k dostání v základní čistě bílé barvě i s tak zvanými dekoračními rámečky, mají hladkou leštěnou povrchovou úpravu, na které se neusazuje prach a Vy si je můžete doladit různě barevnými krycími rámy. V naší nabídce najdete všechny na trhu dostupné druhy a modely, které byste mohli potřebovat k dokonalosti Vašeho interiéru.

nálepka žabky

Je jasné, že žádná domácnost se neobejde bez běžných síťových zásuvek pro zapojení všech přístrojů a elektroniky, ale k připojení televize je nutná anténní zásuvka a připojení telefonu zase telefonní. Přesně tak je jasné, že domácnost nejvíce využívá běžných vypínačů pro rozsvícení a zhasínání světel, ale někdy je také potřeba ovladač žaluzií či jiný spínač. A tohle všechno a mnohem více najdete v naší nabídce a také v produktové řadě unica plus. Proto už na nic nečekejte a najdete si svou oblíbenou barvu a potřebný elektroinstalační prvek právě i pro Váš interiér.