Vybavte Váš interiér tou nejvyšší kvalitou a spolehlivostí

Každý z Vás je zvyklý, že když vstoupí do místnosti, že si může rozsvítit světlo, pokud máte chuť na kávu, že zapnete kávovar či rychlovarnou konvici a máte po práci, pokud chcete mít čisté prádlo, tak jen naplníte pračku a zapnete ji a je hotovo. To je jen pár moderních vymožeností, které už dnes bereme všichni jako samozřejmost, ale neuvědomujeme si, jak důležité jsou pro chod a funkčnost těchto pomocníků elektroinstalační prvky, díky kterým se do našich interiérů dostává elektrický proud, který tuto elektroniku a domácí pomocníky pohání.

pryč ze světla

Zásuvky a vypínače unica patří nejen mezi špičku elektroinstalačních prvků na našem i světovém trhu, ale ještě k tomu Vám nabízejí velkou spoustu možných variací za velmi výhodných cenových podmínek. V naší široké nabídce najdete celou produktovou řadu těchto elektroinstalačních prvků, které si můžete zkombinovat podle svých představ a požadavků Vašeho interiéru. Tato produktová řada je vhodná do každého interiéru a to ať už dáváte přednost klasice či moderně.

Vypínač unica je vybaven strojkem s hladkou povrchovou úpravou, která zabraňuje usazování prachu a tím se tento elektroinstalační prvek stává dokonce i bezúdržbovým. A to jsme ještě nezmínili jeho největší výhodu, kterou je velký výběr barevných možností. Můžete si do svého interiéru pořídit běžné bílé zásuvky a vypínače, ale také si tyto prvky můžete zvýraznit barevnými doplňky v podobě dekoračních a krycích rámečků v mnoha odstínech barev. Přesně tak řada vypínačů unica Vám nabízí mnoho barevných variant, kterými můžete doladit Váš interiér, a tím se elektroinstalační prvky stanou také velmi originálním bytovým doplňkem.

síla elektřiny

Jsme si jisti, že i Vy u nás najdete přesně, co hledáte do svého interiéru a že i Vás potěší velký výběr zásuvek a vypínačů unica a elektroinstalačního materiálu, který pro Vás máme přichystaný.