Stres do partnerského vztahu nepatří


Když se o některé ženě prohlásí, že je to „stará panna“, není to zrovna chvályhodný výraz, a podobně jsou na tom i muži pokročilého věku, kteří žijí sami, a dosud nemají za sebou milostnou zkušenost. V současném světě ale není vůbec snadné objevit partnera či partnerku, který by odpovídal našim vnitřním představám, a to nejen o kráse, ale především o morálních hodnotách. Co je vám platné, když si domů přivedete nádhernou „kočku“ s dlouhýma nohama a s ňadry tak akorát do ruky, což je přesně to, co se vám líbí, a co vás vzrušuje, když vás druhý den okrade a uprchne s vašimi penězi daleko za hranice republiky. Zůstat osamoceni bez partnerů není tedy žádnou ostudou, ale v jistém slova smyslu to nevýhoda je.

dívka u moře

Nemáme na mysli ani tak to, že není s kým se milovat, ale spíše dlouhodobou absenci tělesného kontaktu, což může po několika letech při setkání s dalším „objevem“ přinášet spoustu nepříjemností. Musíte si zkrátka přivyknout na jiný režim a také na pohlavní styk na základě vzájemné touhy a shody, není to zkrátka masturbace, kdy to na vás přijde, a s nikým to nejdete konzultovat a jde se rovnou „na věc“.

dívka v plavkách

Dlouhodobá sexuální abstinence nevěstí nic dobrého a je třeba se na ni připravit. Může tu mimo jiné dojít i k poklesu erekce, a to není pro muže dobrou vizitkou. Nezanedbávejte trénink a také prevenci, a tou je zejména vhodná životospráva (jídelníček) a snaha vyvarovat se stresovým podnětům. Právě stres bývá nejsilnější bariérou mezi partnery, co se teprve blíže poznávají a zjišťují, které praktiky jim vyhovují, a jaké polohy je dovedou nažhavit a vyprovokovat ke slastnému vyvrcholení.

Dnes máme naštěstí k dispozici i pomocníky z přírody, jsou jimi například adaptogenní rostliny, kam patří všechny druhy Ženšenu, a s nimiž lze udržet potřebnou hladinu testosteronu, bez něhož je erekce jen vzdálenou představou. Adaptogenní bylinky jsou přirozenějším řešením bez vedlejších účinků, na rozdíl od Viagry na prodej.