Perfektní aplikace pro vaši posilovnu

Rezervační systém nemusí být jen nepříjemná povinnost, může to být i konkurenční výhoda a ulehčení práce. Stačí si vybrat aplikaci, která nabízí to, co skutečně potřebujete. Můžete tak krásně vyjít vstříc požadavkům vašich klientů a zároveň si snadno udělat přehled o všem, co se ve vašem fitness centru děje.

Zajímá vás, v jaké časy je vaše fitness centrum nejvíce obsazené nebo na lekce se kterými trenéry se klienti přihlašují jako první? Chcete mít dokonalý přehled o vstupech, využívaných slevových kódech a frekvenci návštěv? Tohle vše, a ještě mnohem více můžete přehledně sledovat v aplikaci.

fitness centrum

Co můžete udělat pro své věrné zákazníky? Například jim nabídnout možnost, aby si sami vybrali cenu. Tento benefit moc posiloven nenabízí, přestože většina klientů je z něj přímo nadšená. Každý klient má jiné preference, někdo ocení, když mu ke cvičení nabídnete ručník a občerství, jiný za to ale odmítá platit. Díky rezervačnímu systému https://fitness-rezervace.cz/ můžete svým klientům dát možnost si zvolit, za co budou chtít zaplatit a co je pro ně naopak zbytečné. Můžete tak nabízet různé občerstvení nebo vybavení navíc jen tomu, kdo o něj bude mít skutečně zájem. Vyhnete se tak stížnostem za předražené služby nebo naopak nedostatečný servis. A to zní dobře nebo ne?

cvičení v posilovně

Rezervační systém přináší komfort nejen klientům ale i zaměstnancům fitness centra. Přehledný systém strhává vstupné z předem nastaveného kreditu a šetří tak práci na recepci. Neomezený počet kalendářů navíc umožňuje všem trenérům mít snadno přehled o jejich plánovaných lekcích. Široké spektrum možností nastavení usnadňuje i změny otevírací doby. Zejména pro větší sportoviště se hodí možnost nastavení otevírací doby pro každou část sportoviště zvlášť. Například bazén můžete mít otevřený do večerních hodin, ale lekce spinningu budou probíhat pouze dopoledne.

Doufáme, že práce s promyšleným rezervačním systémem bude i pro vás pohodlná a zpříjemní vám každodenní povinnosti při správě fitness centra.